fbpx

 

Компанія Uber відкрила масив даних про переміщення автомобілів, зареєстрованих на платформі, повідомляє GeoDesign.

Під час кожної поїздки автомобіля Uber генеруються дані про час та швидкість його руху. Аналітики компанії GeoDesign обробили ці дані, прив’язали до карти та візуалізували. Синім позначено відрізки доріг, де швидкість перевищує 70 км/год, червоним – менше 30 км/год.Як виявилося, доволі високі швидкості руху – на набережній Дніпра (але лише до Подолу), на проспекті Перемоги (крім розв’язки), проспекті Бажана (до Південного мосту). Також добре справляється з трафіком частина бульвару Дружби Народів від Либідської до бульвару Лесі Українки.

Натомість Окружною дорогою, особливо в районі Борщагівки, можна швидко проїхати лише ввечері. Як зазначають аналітики, дається взнаки щільна забудова приміської зони.

«У центр краще взагалі не заїздити на машині, навіть поза години пік», – коментують автори мапи.

Ці дослідження вважають ключем до погодинних даних про інтенсивність руху в місті – кількість автомобілів, що проїжджають.

Зокрема, такі дані можуть бути корисними для великих супермаркетів, АЗС, ресторанів та інших закладів, що орієнтуються на локації з хорошим потоком автомобілей. Бізнеси зі службою доставки можуть використовувати мапу для побудови оптимальної мережі виробництв і складів.

Нагадаємо, за відсутності вимірювання трафіку КМДА аналізуватиме ситуацію на основі даних компанії TomTom. Зазначимо, що за даними цієї компанії, торік Київ піднявся на 13-те місце у світі за щільністю трафіку.

Джерело: hmarochos.kiev.ua

Опубликовано 28.11.2019 в разделе: Новости с метками: ,

Хотите всегда быть в курсе важных и полезных новостей обо всем, что касается автомобилей Peugeot и Citroen?

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!


© 2007-2020 Сити Франс Сервис (Peugeot Citroen Service)
Специализированный автосервис Пежо Ситроен в Киеве.
Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя
УЧАСТНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов
Visa Mastercard Privatbank

Мы в соцсетях и мессенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber