fbpx

 

C 3 по 16 вересня в МВЦ Музею історії міста Києва буде проходити виставка Юрона Шевченко «Autoморфізм»

Автомобіль є персоніфікованим уособленням еволюції та особистих досягнень людства. У творчості художника Юрона Шевченка авто поступово заполонило «пантеон героїв». Оскільки першою освітою митця був промисловий дизайн, він досліджує автомобіль як соціокультурне явище, як кінетичний арт об’єкт, лінії і форми якого набувають змін відповідно до зростання кінських сил під колесами. Художника надихають роздуми, що понад століття автомобіль не перестає бути улюбленим дітищем людини, що мода на машини змінила життя людства і змінила обличчя планети.Autoморфізм – це художній метод, завдяки якому здійснюється емоційна трансформація, ототожнення та уподібнення будь-чого до автомобіля, перенесення технічних характеристик на речі та явища навколишнього світу. Стилістично близько до цього знаходяться символізм і сюрреалізм.

Юрон позиціонує свою творчість у руслі авто-арту. Це специфічна течія у світовому образотворчому мистецтві, яка постійно розширює коло майстрів і прихильників. Картини Шевченка з вибуховим темпераментом і загостреним почуттям прекрасного, беруть у полон своєю життєдайною силою та вражають яскравою палітрою. За цими роботами – не просто досконало виписані деталі, це почуття автора до АВТО та глибина філософських роздумів художника, що спрямовує нашу свідомість за межі реального.

Адреса МВЦ Музею історії Києва – вул. Б. Хмельницького, 7.

Про автора:

Юрон (Юрій) Шевченко народився 1953 р. у місті Порт-Артур, Китай. Закінчив Київський художньо-промисловий технікумі та Київський державний художній інститут (НАОМА). Член Національної Спілки художників України, автор численних персональних виставок в Україні та за кордоном. Роботи художника зберігаються в музейних і приватних колекціях в Україні, Німеччині, Угорщині, Іспанії, Італії, Норвегії та США.

Источник:  autocentre.ua

Опубликовано 03.09.2019 в разделе: Новости с метками: ,

Хотите всегда быть в курсе важных и полезных новостей обо всем, что касается автомобилей Peugeot и Citroen?

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!


© 2007-2020 Сити Франс Сервис (Peugeot Citroen Service)
Специализированный автосервис Пежо Ситроен в Киеве.
Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя
УЧАСТНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов
Visa Mastercard Privatbank

Мы в соцсетях и мессенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber