fbpx

 

Зараз штраф за їзду з непристебнутим паском безпеки в Україні становить лише 51 грн, чого, звичайно, недостатньо для “виховних заходів”. Саме тому у Верховній Раді пропонують збільшити покарання за таке правопорушення рівно в 10 разів – до 510 грн.

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності парламенту рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект №10131, який передбачає відповідне посилення покарання.“Згідно із чинним Законом, покарання за порушення правил користування ременями безпеки і шоломами в Україні становить 3 неоподатковуваних мінімуми доходів громадян, а саме 51 грн. Розмір цього штрафу є несумірно низьким порівняно з тяжкими наслідками, які можуть бути спричинені через недотримання правил… Законопроектом пропонується внести зміни до ч. 5 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення і збільшити адміністративну відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки і шоломами з 51 грн до 510 грн. Таке збільшення пов’язане із значною суспільною небезпекою і масовим невикористанням ременів безпеки і мотошоломів водіями і пасажирами”, – зазначено в заяві інформаційного управління апарату Верховної Ради.

Як зазначили у відомстві, в Україні загалом 23% автомобілістів користуються пасками безпеки, що є найнижчим показником у Європі.

І щоб збільшити відсоток, законодавці хочуть помітно підвищити суму штрафу.

Джерело: autocentre.ua

Опубликовано 15.04.2019 в разделе: Новости с метками:

Хотите всегда быть в курсе важных и полезных новостей обо всем, что касается автомобилей Peugeot и Citroen?

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!


© 2007-2020 Сити Франс Сервис (Peugeot Citroen Service)
Специализированный автосервис Пежо Ситроен в Киеве.
Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя
УЧАСТНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов
Visa Mastercard Privatbank

Мы в соцсетях и мессенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber