fbpx

 

Друге суботнє коло пройшло без великих пригод - Себастьян Ож'є впевнено втримався на першому місці, а ось Елфіну Евансу доводиться попрацювати, щоб захистити другий рядок у протоколі.

 Основні події другого повноцінного дня Ралі Мексика розвивалися ще зранку. Тоді Себастьян Ож'є ледь не втратив шанси на перемогу в гонці через прокол. Проте, на його щастя, судді вирішили призупинити гонку через аварію Есапекки Лаппі. Хоча до проїзду француза фіна встигли об'їхати декілька екіпажів, під час виступу Ож'є були вивішені червоні прапори.

Таким чином, Ож'є втратив лише трохи часу, а згодом зумів пройти Кріса Міка - британець ще й втратив час через прокол та пошкоджену підвіску - та повернутися на першу позицію. До кінця дня він її не втратив.

Мексиканський етап WRC виявився жорстким для гонщиків групи WRC. Що й казати, якщо на шостому місці йде головна зірка Гонки чемпіонів 2019 Беніто Герра, який виступає на машині нижчого класу.

Втім, друге суботнє коло виявилося спокійним для пілотів з точки зору проблем чи проколів. Проте Отт Тянак зробив усе, щоб значно збільшити свої шанси на друге місце. В перший день гонки він втратив багато часу через те, що відкривав трасу, але згодом почав відіграватися. Перед останнім днем гонки він програє Елфіну Евансу, який займає другу місце, лише дві секунди.

На четвертому місці залишився Тьєррі Ньовілль. Проте за умови, якщо трійка лідерів не матиме проблем у фінальний день, йому буде важко претендувати на щось більше - він занадто багато програє Тянаку.

 

Становище серед лідерів за підсумками СД18:

1 Ож'є/Інграссія Citroen C3 WRC 2:57.21,4
2 Еванс/Мартін Ford Fiesta WRC +27,0
3 Тянак/Ярвеоя Toyota Yaris WRC +29,2
4 Ньовілль/Жильсуль Hyundai i20 Coupe WRC +1.15,7
5 Мік/Маршалл Toyota Yaris WRC +4.37,1

Источник: UA.motorsport

Опубликовано 10.03.2019 в разделе: Автоспорт, Новости с метками: ,

Хотите всегда быть в курсе важных и полезных новостей обо всем, что касается автомобилей Peugeot и Citroen?

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!


© 2007-2020 Сити Франс Сервис (Peugeot Citroen Service)
Специализированный автосервис Пежо Ситроен в Киеве.
Ви довіряєте - ми виконуємо!

СПОНСОР

БФ Товариство – Разом за життя
УЧАСТНИК

Общественная организация независимых предприятий автосервисов
Visa Mastercard Privatbank

Мы в соцсетях и мессенджерах:
Facebook | Instagram | Twitter | Foursquare | YouTube | Telegram | Viber